Odpowiedzialnie zaprojektowane akcesoria

do instrumentów muzycznych

Naszą główną dewizą jest dostarczanie muzykom akcesoriów wysokiej jakości, ale przede wszystkim zaprojektowanych odpowiedzialnie - bezpiecznych dla Twojego instrumentu. Jako że sami jesteśmy muzykami, dobrze wiemy jakie ryzyko niesie ze sobą koncertowanie, ale i codziennie użytkowanie instrumentu, oraz to w jaki sposób instrument po prostu się zużywa. Pragniemy, by nasze akcesoria pomogły Wam i dały choć odrobinę więcej pewności, jeśli chodzi o bezpieczeństwo instrumentów.

Produkcja 100% w Polsce
Wszystkie produkty Belti produkowane są w Polsce, przez doświadczonych rzemieślników. Produkcja ma charakter manufakturowy, stąd każdy egzemplarz przechodzi odpowiednią kontrolę jakości.
Pozytywne recenzje
Nasze produkty zbierają pozytywne recenzje - feedback otrzymywany od klientów potwierdza nam, że produkty Belti są naprawdę dobrze zaprojektowane i wykonane
Rozmawiamy z muzykami
I słuchamy tego, co mają do powiedzenia. Naszym głównym celem jest dostarczenie muzykom akcesoriów o możliwie największej przydatności i jakości. Chętnie dzielimy się z nimi spostrzeżeniami i staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom.
Wysoka jakość i wytrzymałość
Belti ma w swoim logo tarczę, co oznacza wysoką jakość produkcji a także odpowiednie zabezpieczenie Twojego instrumentu. Możesz nam zaufać - oferujemy tylko odpowiedzialnie zaprojektowane akcesoria.

News